IMPACT POLICY AU Group

Public·365 members

(gledaj#) Zrinjski Mostar AZ uživo gledaj 21/09/2023

prije 14 sati — a free transfer. (uživo==) Banants Zrinjski Mostar uživo gledaj 11. [tv prijenos uživo] AEK Dinamo uživo gledati 8 kolovoza 2023.

HŠK Zrinjski Mostar vs AZ Alkmaar | LIVE-STREAM prije 9 sati — LIVE STREAMING 4K Football | HŠK Zrinjski Mostar vs AZ Alkmaar | LIVE-STREAM https://watch.todaystream.online/football.php HŠK Zrinjski ... (TV>>>>) HŠK Zrinjski Široki Brijeg gledati prijenos 04/09/2023 4. sep 2023. — i4plcertificates.com i4plcertificates.com prije 27 minuta — prije 27 minuta Hsk Zrinjski Mostar vs NK Siroki Brijeg: Live Score, Stream and H2H ... (UŽIVO>>) Zrinjski Mostar AZ uživo prijenos gledaj 21 - Orekit (UŽIVO>>) Zrinjski Mostar AZ uživo prijenos gledaj 21 septembar 2023 HŠK Zrinjski Mostar HŠK Zrinjski Mostar 󱢏. 4d󰞋󰟠. 󰟝. | Uživo...Orekit · i 13 sati Zrinjski rezultati uživo, rezultati, raspored, Zrinjski - AZ Alkmaar uživo | Nogomet, Bosna & HercegovinaPOMOĆ: Vi ste na Zrinjski rezultati stranici u sekciji Nogomet/Bosna & Hercegovina. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu Zrinjski. Osim rezultata za ekipu Zrinjski, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. com stranici. Samo kliknite na ime zemlje u lijevom meniju i odaberite natjecanje (nacionalna liga, kup ili neko drugo natjecanje). Usluga Zrinjski rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. [SPORT UŽIVO@@] Slovan Bratislava Zrinjski Mostar 31. jul 2023. — 2023 (Sport>>>>) Banants Zrinjski Mostar uživo gledaj 11. 2023 80' Sarajevo - Željezničar: Nestvarna prilika za Bordo(besplatno<<) Zrinjski ... minutu, uveo meč u produžetke. Dodantnih 30 minuta je sjajno počelo za Zrinjski jer je Kiš realizovao penal, da bi pred kraj prvog produžetka Maksimenko matirao Marića i, pokazalo se, odveo meč u penal-lutriju. Na kraju, presudna je bila peta serija, u kojoj je Marić odbranio udarac Gazarjana, dok je Barišić zapečatio sudbinu Jermena. Bio je Zrinjski pred ispadanjem u penal-lutriji. Pri rezultatu 2:3 za Jermene, Zlomislić je šutirao preko gola, ali nije taj promašaj bio kažnjen. HŠK Zrinjski Mostar U Sarajevu je danas obavljeno izvlačenje parova šesnaestine finala Kupa Bosne i Hercegovine. HŠK Zrinjski brani naslov pobjednika Kupa, a naš protivnik... ((Gledaj televiziju>>>>)) Zrinjski Mostar AZ Alkmaar uživo p prije 3 sata — (Gledaj televiziju>>>>)) Zrinjski Mostar AZ Alkmaar uživo prijenos 21/09/2023 Zrinjski. AZ Alkmaar. 21.09. 09:45. Maksimenko je izašao sam ispred Marića, šutirao iz izgledne pozicije, ali je Marić ukrotio taj udarac i sačuvao prednost Zrinjskom. 21:3170' - "Požutio" je Margarjan 21:2968' - Dvije izmjene kod gostijuIzašli su Pilojan i Salu, u igri su Maksimenko i Ezbiliz. 21:2866' - Tičinović! Evo prvog uzbuđenja pred golom Urartua u nastavku! Tičinović je dobio loptu na desnoj strani, odlučio se na udarac, ali je šutirao visoko preko gola. Nastavlja se drama u Mostaru... 22:22Igraće se tri minuta nadoknade 22:22105' - Ezbiliz pored gola! Nije ovo bio nimalo naivan udarac... Namjestio se Ezbiliz na šut sa distance, prohujalo je to pored lijeve stative gola Zrinjskog. Žuti karton za golmana Zrinjskog zbog odugovlačenja. 22:21 22:13 Izvor: HŠK ZrinjskiBr. slika: 4 1 / 4 2 / 4 3 / 4 4 / 4 22:1194' - GOOOOL, 2:2! Kiš je realizovao penal, 2:2 je u Mostaru, Zrinjski ponovo ima rezultat koji ga vodi u drugo pretkolo! 22:0993' - PENAL! Biće penal za Zrinjski! 22:0891' - Pao je Kiš u šesnaestercu gostiju! Odmah je Kiš bio u prilici, pao je na travu nakon jednog kontakta sa golmanom Urartua, ali penal nije dosuđen. Hrvanović). Trener: Krunoslav Rendulić. URARTU: Melihov, Antvi (od 81. Gunko), Pilojan (od 68. Maksimenko), Cimbaljuk, Margarjan, Salu (od 68. Ezbiliz), Markos Žunior, Zotko (od 108. Gazarjan), Sabua (od 46. Džikija), Grigorjan, Mogilevec (od 60. Tešeira). Trener: Dmitri Gunko. Razvoj događaja 22:56Barišić 4:3! ZRINJSKI JE U DRUGOM KOLU KVALIFIKACIJA ZA LIGU ŠAMPIONA! 22:55Marić brani Gazarjanu! 22:53Tešeira pogađa prečku! 22:53Zlomislić preko gola! 22:48Sve je spremno za početak penala! 22:44Kraj, gledaćemo penale! Gotovo je, penal-lutrija će odrediti putnika u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona! 22:43Minut nadoknade u drugom produžetku 22:40116' - Tražio je Zrinjski penal! Nakon jednog prekida i ubačaja lopte u šesnaesterac, Maksimenka je lopta pogodila u ruku, igrači Zrinjskog su smatrali da treba da bude dosuđen novi penal, ali se Kjersgard nije oglasio. Ruka je bila uz tijelo - mišljenja je bio danski arbitar. [gledaj###] Zrinjski Breiðablik uživo gledaj 11 august 2023 11. aug 2023. — [LIVESTREAM TV-] Zrinjski Mostar Breiðablik uživo prijenos gfudbala ostaje na Areni Serie A 30. Zrinjski Mostar uživo gledaj 11. 2023 (Sport> ... klub još od 2008. godine koji je u dvomeču eliminisao startnog rivala u kvalifikacijama za evropsku elitu! Sedam puta je, rekosmo, Zrinjski bivao zaustavljen na prvoj prepreci u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Ovog puta je ipak uspio da trijumfuje i, u najgorem slučaju, obezbijedi još šest mečeva na evropskoj sceni ovog ljeta. Ali o tom, potom, prvi na redu, u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, jeste bolji iz dva duela slovačkog Slovana i luksemburškog Svifta! Nije kapiten Zrinjskog Nemanja Bilbija uspio da poentira iz prve tri prilike u kojima se našao. Osim u Mostaru, još se igras meč na Islandu između Breiđablika i Šamroka, a poslije prvog poluvremena, vode domaći (1:0) i na dobrom su putu da se nađu u drugom kolu. 22:01KrajGledaćemo produžetke u Mostaru, kakva drama! Zrinjski je imao 1:0 do 74. minuta, a onda je na scenu stupio Grigorjan i sa dva pogotka uveo meč u dodatnih 30 minuta. 21:5990+7' - Melihov spašava goste! Sjajna šansa za Zrinjski na isteku nadoknade! Kožulj je centrirao, Bilbija zahvatio loptu glavom, a Melikov vrhovima prstiju izbacio loptu u korner! Mogao je sada kapiten Zrinjskog još jednom da se proslavi... 21:2765' - Miran nastavak mečaNije u prvom dijelu drugog poluvremena bilo stopostotnih prilika ni na jednoj ni na drugoj strani. Zrinjskom to savršeno odgovara, vrijeme radi za Mostarce koji su sve bliže plasmanu u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. 21:2261' - Dupla promjena u ZrinjskomIzlaze Stanić i Ćuže, na terenu su Zlomislić i Sabljić. 21:2160' - Nova izmjena JermenaKod Urarua, izašao je Mogilevec, na terenu je Tešeira. 21:1958' - Zrinjski je prepustio posjed gostimaUrartu je u prvih 12-13 minuta nastavka imao 67 posto loptu u svojim nogama. 21:1655' - Žuti karton za Salua zbog prigovora 21:1553' - Džikija u priliciRezervista Urartua pokušao je "makazicama" da iznenadi Marića na golu Zrinjskog, ali nije zahvatio loptu onako kako je želio. Moja webTV 06:00 Uživo: Jutarnji program Radija Studio D (240 min ). 06:07 Domaća glazba Mostar panorama (0 min ). Rujište Mostar (0 min ). Blagaj (0 min ). Stolac (0 ... Zrinjski Breiðablik prijenos 10.08.2023 Danci | Prevo Group ... a free transfer. (uživo==) Banants Zrinjski Mostar uživo gledaj 11. [tv prijenos uživo] AEK Dinamo uživo gledati 8 kolovoza 2023. Nogometaši Zrinjskog od ...