IMPACT POLICY AU Group

Public·378 members

[[СПОРТ ТВ#]''''] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола uživo live 21 септембар 2023

Prvi fudbalski klub u Bačkoj Topoli formiran je 1912. godine a zvanično postoji od 1913. godine pod imenom „Topolski Sportski Club" (TSC).

Ipak, u samoj završnici, Kanute je bio neoprezan i zakačio je Stanića u šesnaestercu. Sudija je to video na VAR-u, koji je pregledao kada je već odsvirao kraj poluvremena. Đakovac je bio siguran, iako ga je Stevanović pročitao – 2:2. Ipak, u samoj završnici, Kanute je bio neoprezan i zakačio je Stanića u šesnaestercu. Đakovac je bio siguran, iako ga je Stevanović pročitao. Partizan je u drugom poluvremenu bio mnogo bolji, predvođen Nathom, ali golova nije bilo. Bilo je dobrih šansi na obe strane, ali ništa se bitnije nije dešavalo do samog finiša. Solutions Lab пре 2 дана — (((спорт тв<))) Брага Бачка Топола uživo live 8 август 2023 8. "Građani" su u minulom kolu Premijer lige pobedili Vest Hem posle preokreta sa ... Sudija svirao penal za TSC, iako se na snimku vidi da je 29. 7. 2023. — FK Vest Hem - FK Arsenal Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja. Teme. FK Partizan · FK TSC · FK TSC Bačka ... Natho je šutirao, ali je Ilić sjajno odbranio! 53. minut: U Partizanu ulaze Šćekić, Kalulu i Saldanja, a izlaze Belić, Severina i Nikolić. Belić se žali na povredu. 46. minut: Počelo je drugo poluvreme! Kraj prvog poluvremena, 2:2 45. minut: Igrao se peti minut nadoknade, ali odbrana Partizana nije dobro zakačila loptu pred sam sudijski zvižduk. Sudiji je signaliziran VAR, on je pregledao i video da je bilo nedozvoljenog kontakta u šesnaestercu. Siguran je bio Ifet Đakovac. 2:2 43. minut: Belić donosi potpuni preokret! Za samo tri minuta su crno-beli preokrenuli. Bez prave igre, Partizan sada vodi. U odnosu na viđeno - fantastičan rezultat! Severina je sve započeo, ukrao je loptu, dodao Menigu, ovaj Nathu, a Belić na drugoj stativi beži odbrani i donosi vođstvo Partizanu! 1:2 40. minu: Natho sjajnim udarcem donosi Partizanu izjednačenje! Sjajno je šutirao Izraelac sa 16 metara, neodbranjivo! 38. minut: Natho je sjajno šutirao, ali je Stojić skrenuo u korner! 30. Partizan ostao bez bodova u 97. minutu! Ne može se ni opisati šta se sve desilo u spektaklu u Bačkoj Topoli(VIDEO)Kraj ludog, ludog meča u Bačkoj Topoli! Posle 98 minuta igre, dva promašena penala, crvenog kartona, dva poništena gola, TSC - Partizan 3:3 (2:2). Gledali smo vrlo, vrlo zabavan meč, sa mnogo akcije, trčanja, golova, preokreta. Za prvo kolo - i više nego što je bilo ko očekivao. [ЛИВЕСТРЕАМ<<<] Вест Хем ТСЦ utakmice uživo 21 пре 7 сати — West Ham United резултат уживо & статистика играча TSC Bačka Topola, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице. TSC: Na Vest Hem, Olimpijakos i Frajburg za 4.000 dinara 7. 9. 2023. — oktobra, a poseban spektaktl biće dolazak Vest Hema 30. novembra. Tagovi. FK TSCFK TSC Bačka TopolaUEFA Europa League. Komentari (0). ADHD Parents Support Group | EpiphanyClinic BC пре 2 дана — "Građani" su u minulom kolu Premijer lige pobedili Vest Hem posle preokreta sa 3:1. (((спорт тв<))) Брага Бачка Топола uživo live 8 август ... minut: Prošlo je pola sata igre. Domaćin konkretniji, imao je gol, mogao je još jedan, možda i dva. Partizan potpuno bezopasan. Teško organizuje igru od presinga TSC-a, a u napadu nepovezan, bez ikakve ideje. Drugi utisak o Severini - nevidljiv. 29. minut: Oštar start Ćalušića s leđa na Severinu, posle čega zasluženo dobija žuti karton. 27. minut: Partizan je imao slobodan udarac iskosa sa oko 20 metara. Complete Athletics Group - Health Blog | Complete Athletic пре 2 дана — "Građani" su u minulom kolu Premijer lige pobedili Vest Hem posle preokreta sa 3:1. (((спорт тв<))) Брага Бачка Топола uživo live 8 август ... Vest Hem pred TSC: Za njih je kompliment što su uopšte пре 16 сати — TSC iz Bačke Topole će svoju borbu u Ligi Evrope započeti sutra od 21 čas protiv favorita iz grupe, engleskog Vest Hema, koji, ... minut: Ulazimo u sam finiš meča. Menig je bio u prodor, lopta je od Cvetkovića otišla u korner, ali Milan Mitić pokazuje gol-aut. Drugi put za kratko vreme nije video, crno-beli su "oštećeni" za dva kornera... 83. minut: Za malo je Saldanja zakasnio, lako je mogao da bude gol. Sa leve strane je centrirao Menig, Saldanja se bacio, ali za nekoliko centimetara promašuje loptu. 79. minut: Saldanja je nekako umuljao loptu u gol posle kornera! Kakav meč, pet golova, dva promašena penala... TSC - TIM ZA VEST HEM: Petorica pozadi, Vulić пре 8 сати — TSC Backa Topola. 16. Saša Jovanović će u vrh napada, društvo će mu praviti Miloš Pantović, a ukoliko budu želeli Topolčani da razvuku odbranu ... Fantastičan meč prvog kola Superlige! Naravno, bilo je tu dosta propusta na obe strane, mnogo neuigranosti, posebno kod Partizana, za koji su večeras igrali i igrači bez ijednog treninga, ali ništa od toga nije bitno. Ako bi se ovakav fudbal igrao stalno, Superliga bi bila ubedljivo najgledanije takmičenje. Uz ovakav meč, lako je bilo navijačima Partizana da zaborave da na stadionu nema struje, da nemaju baš nikakvu šansu da se takmiče za titulu, da nisu više ni drugi klub u zemlji… Strast, emocija, energija na obe strane doneli su nam meč o kome će se pričati. Na kraju se može reći da je nerešen rezultat pravedan ishod. TSC je mnogo bolje počeo, imao je od starta dve dobre šanse, a poveo je u 12. Prvo je Pantić napravio penal jer je povukao Cvetkovića, a sudija Milan Mitić je dosudio penal, iako je na ponovljenim snimcima izgledalo da se sve to desilo van šesnaesterca. Ipak, u revanšu istih igrača, Stevanović je nadmudrio Đakovca i fenomenalno mu je odbranio penal. Samo tri minuta kasnije, Partizan je imao korner, koji je izveo Pantić. Ilić je slabo reagovao, a Saldanja je maltene kukom sa dva metra ugurao loptu u mrežu. Kakav debi! Bilo je dobrih šansi do kraja meča, a onda je usledio taj neverovatni finiš. Prvo je Kalulu bez potrebe dobio drugi žuti karton i izašao, a onda je posle gužve u šesnaestercu lopta otišla u korner nakon koje je Stojić glavom doneo izjednačenje u ovom neverovatnom meču. minutu preko Antonića, uz nemalu pomoć nezainteresovane Partizanove odbrane. Imao je TSC potpunu kontrolu meča, Partizan je imao problema da zadrži loptu. A onda se posle oko pola sata igre oslobodio, da bi Natho u 40. minutu sjajno pogodio za nerešen rezultat. Na istom talasu, samo tri minuta kasnije, Belić donosi vođstvo Partizanu, koji je tada preuzeo kontrolu meča. Kakav peh... 69. minut: Lepa akcija Partizana - Saldanja, pa Natho i na kraju Menig šutira iako mu je lopta pobegla, ali Ilić brani. 67. minut: Dobar napad TSC-a, ali Marković otklanja opasnost. 62. minut: TSC menja: Radin umesto Kuveljića, a Rakonjac Stanića. Domaćin izvodi dobar napad posle dosta vremena. Menig je izgubio loptu na svojoj polovini, Cvetković je pronašao prostora i centrira u šesnaesterac, ali je sigurna odbrana Partizana. 57. minut: Zatresao je Ilić mrežu, ali ništa od novog vođstva Partizana. Sudija je konsultovao VAR - ofsajd! Zakuvalo se u Bačkoj Topoli! 54. minut: Saldanja tek što je ušao, iznudio je penal! Srušio ga je Veljko Ilić, golman TSC-a, koji je istrčao s gola. [Gledati>>] West Ham Bačka Topola uživo prijenos 21 rujna 20 пре 2 дана — [[Стреаминг<<<]] Вест Хем ТСЦ uživo live 21/09/2023 prije 4 sata — West Ham - Nogomet, Engleska TSC Bačka Topola. 21.09. 12:00 prenos uživo ...